IMG-8004826be3eac26a00cef5b7b02ff47f-V

День п’ятий Самотність Марії (19-ий день) Присвячення нашої самотності В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

ЗАКЛИК О Духу Найсвятіший і честі найдостойніший, дай мені почути Твій милостивий і солодкий голос. Я б хотів стати перед Тобою легким, як пір’їнка, несена Твоїм подихом туди, де забажаєш, не ставлячи ніколи навіть найменших перешкод. (бл. Франциск Марія Ліберман) Вірую..." (Апостольський символ віри) "Радуйся, Маріє…" (10 раз в наміреннях Богородиці)

Послання Богородиці, 25 червня 1988 p., Меджуґор'є “Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас до любові, яка є Богові віддана й угодна. Дітоньки, любов усе приймає, все, що тверде й гірке заради Ісуса, Який є любов. Тому, дорогі діти, просіть Бога, щоби прийшов вам на допомогу, але не за вашими бажаннями, а за своєю любов'ю. Віддайтеся Богу, щоб Він міг вас лікувати, утішати й прощати вам усе те, що у вас є перешкодою на дорозі любові. Бог може формувати ваше життя, і ви зростатимете у любові. Прославляйте Бога, дітоньки, гімном любові, щоб любов Божа могла зростати день у день до своєї повноти. Дякую вам, що відповіли на мій заклик”.

РОЗДУМИ Щоб з’єднатися з Марією, нам треба погодитися на цілковиту самотність. В днях, між смертю і воскресінням Її Сина, лише Вона зберігає віру, надію та любов і тільки в Ній одній зосереджується відповідь всього людства на жертву Христа. Також і в теперішньому часі, який ще відділяє нас від кінцевого воскресіння, тільки в Ній одній знаходяться необхідні чесноти, щоб надіятись, вірити і любити, а також з нашої долини сліз бачити перемогу Христа. Марія завжди буде з Ісусом (...), аж до гробу, де Вона – саме життя, увійти не може, адже не шукає живого серед померлих. Він бо живе в Її Серці. Коли тіло спочиває у гробі, дух Ісуса, відокремлений від тіла, спочиває в Її думках і Серці. (Кардинал Берулій)

А тоді й до учня мовить: „Ось Мати Твоя!” І від тієї хвилини учень взяв Її до себе. Безперечно, в цій події треба вбачати вияв особливої турботи Сина про Матір, котру Він залишив в такому великому стражданні. Все ж таки про значення такого піклування Христа оцей „заповіт з Хреста” говорить набагато більше. Ісус відкриває новий зв’язок між „Матір’ю” і „Сином”. Цей зв’язок стає урочисто підтвердженим в усій своїй правді та дійсності. Можна сказати, що коли раніше материнство Марії щодо людей було вже накреслене, то тепер воно стає чітко визначене й установлене. Воно виринає з усієї зрілості пасхального таїнства Відкупителя. Мати Христа, перебуваючи в безпосередньому обширі цього таїнства, що огортає людину – кожного й всіх – була дана людині – кожній і всім – як Мати. (Йоан Павло ІІ, Redemptoris Mater, п. 23)

МОЛИТВА ПОСВЯТИ Маріє, Мати прекрасної любові, я присвячую Тобі кожне моє почуття самотності і кожне людське бажання його припинити. Слово Боже стверджує: „Не добре чоловікові бути самому”, але говорить також, що Бог з ребра чоловіка „створив йому поміч, відповідну для нього” (Бут. 2, 18). Маріє, коли Син Людський заснув на Хресті, з пробитого боку Нового Адама, з води і з крові, з вогню Твого Серця, народилася Нова Єва – Церква. Маріє, випроси мені любов до самотності, адже лише в ній, будучи сам на сам з Єдиним, зникає найглибша самотність, а людина знаходить своє „лицем в лице”. Я присвячую Тобі, Маріє, всіх страждаючих через фізичну і духовну самотність, щоб вони зустріли Тебе, о Мати, о Сестро, о Подруго, о Возлюблена наших сердець.

АНТИФОН Кожне життя – це Літургія, а кожна душа – євхаристійний хліб. (Марта Робен)

ПСАЛОМ 27 Господь – моє світло й моє спасіння: кого маю боятись? Господь – мого життя твердиня: кого маю страхатись? Як насідають злочинці на мене, щоб жерти моє тіло, – напасники мої й мої вороги, то вони спіткнуться й упадуть. Нехай облогою стануть проти мене, не злякається моє серце; нехай і війна настане проти мене, навіть тоді буду я уповати. Одного в Господа прошу, одного я благаю: жити в домі Господнім, по всі дні життя мого, щоб бачити красу Господню і віддаватись роздумам у його храмі. Бо він мене сховає у своїм наметі в день недолі; він захистить мене під кровом шатра свого, на скелю він мене підніме. І ось тепер я голову мою підношу на ворогів, які навколо мене; принесу жертву радості в його наметі, співатиму й у псалмах Господа буду хвалити. Почуй, о Господи, мій голос, коли взиваю, змилуйся надо мною й обізвись до мене. В твоєму імені серце моє каже: „Обличчя моє шукайте!” Твоє обличчя, Господи, я шукаю. Не ховай обличчя твого від мене, не відпихай слуги твого в гніві. Ти моя поміч, не відкидай мене і не залишай мене, Спасителю, мій Боже! Бо навіть, як покине мене рідний батько-мати, Господь мене до себе прийме. Навчи мене, о Господи, путі твоєї, провадь мене простою стежкою, з огляду на тих, що на мене засідають. Не видай мене на поталу моїм ворогам, бо проти мене встали свідки брехливі, які насильством так і палають. Леле, якби я не вірив, що побачу доброту Господню на землі живучих! Надійсь на Господа, будь мужній; нехай буде відважне твоє серце, і надійсь на Господа!

Іспит сумління (моліться цими словами повільно) Мій добрий і милосердний Отче, стою перед Тобою. Я знаю, що Ти мене бачиш й чуєш. Хочу сказати Тобі сьогодні: я вірю, що Ти можеш мене очистити. Святий Духу, покажи мені правду про мене. Просвітли мою пам’ять і моє серце, Мій ангеле-охоронцю, допоможи мені розпізнати мої недоліки. Амінь.

(Тепер пригадайте собі, якими були ваші ранкові постанови, згадайте, що сталося в цей день, які почуття були у вас на серці. Оцініть, чим би були задоволені Марія та Ісус, та подякуйте за це)

Спасибі, Господи, за думки про Тебе, за витривалість у добрі, за сили відкидати спокуси, за добре натхнення, за ...

(Тепер оцініть, чим би не були задоволені Марія та Ісус, перепросіть за гріхи і занедбання)

Милосердний Боже, пробач мені..... Мені шкода .... Я жалію, що…

Прошу Тебе, добрий Отче! Допоможи мені завтра не впасти в спокусу... Допоможи боротися зі своєю провиною... Я хочу бути схожим(ою) на Ісуса та Марію і хочу так, як вони…

Особливо прошу Тебе про чесноти ... (наприклад, смирення, лагідність ...)

Я хочу пізнати Твою святу волю, і дай мені сили її виконати.

Прошу про благодать Святого Духа, благодать віри, надії та любові на завтрашній день.

Ісусе довіряю Тобі! Царице миру, молися за нас!

Молитва посвяти Ісусові через Марію Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення. Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця. О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь. Богородице Діво, Царице миру і примирення, молися за нас і за цілий світ. (3 рази) [audio m4a="http://svetlomariino.com/wp-content/uploads/2020/05/19-den-22-maya.m4a"][/audio]