IMG-036bd7d7b67cb04bb68b4dd9ec788ad7-V

День шостий Дитинство Марії (13-ий день) Присвячення себе духові дитячості В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа.

ЗАКЛИК Спішіть отримати Духа, що походить від Бога, Духа Божого, щоб ви на віки могли стати спадкоємцями Небесного Царства. Але, якщо вже тут, на землі, ви не будете жити, як мешканці Неба, то як зможете претендувати на перебування з Христом на Небесах? Біжіть, отже, із запалом, біжіть усі, щоб ви стали гідними оселитися в Небесному Царстві та царювати з Христом Вседержителем, котрому належить вся слава разом з Отцем і Духом на віки віків. Амінь. Вірую..." (Апостольський символ віри) "Радуйся, Маріє…" (10 раз в наміреннях Богородиці)

Послання Богородиці, 5 серпня 1984 p., Меджуґор'є Богородиця сказала Віцці, Марії та Єлені, що справжнім днем Її народження є 5 серпня. В Меджуґор’ї, протягом трьох днів, перед урочистістю 2000-річчя з дня народження Марії, тривала безперервна молитва і піст. Сімдесят священиків невпинно сповідали, багато людей покаялось. Під час свого об’явлення Богородиця сказала: “Ніколи в своєму житті Я не плакала від болю так, як цього вечора Я плачу з радості. Дякую!” “Я сьогодні дуже щаслива. Продовжуйте перебувати у молитві та постіть”.

РОЗДУМИ Марія повністю нам віддається, щоб ми також могли Їй віддатися. У зв’язку з тим, що ми не змогли б прийняти Марії в славі Її возвеличення, хоча й нам Господь обіцяв подібну, тому ми отримуємо Її у формі найсмиреннішій і найбільш непомітній: в колисці. Так само ми не спроможні споглядати усю красу Її жіночості („Пресвята Діва така гарна, що хотілося б вмерти, щоб Її ще раз побачити” – зізналась св. Бернадетта Субіру у Лурді). Проте, ми можемо захоплюватися благодатним зображенням Її дитячості. Жан Жак Ольє заохочує до вшановування Марії-Дитини: „Без сумніву, Богу буде дуже приємно, коли ми відвідаємо в дусі св. Анну та св. Йоахима, а запрошені увійти в оселю, станемо біля колиски їх святої Дитини, котру вони оберігають, немов видимі ангели. Привітавши їх словом та молитвою, станьмо навколішки біля колиски у повній задумі та з любов’ю і, з’єднані зі святими Ангелами, возвеличуймо і прославляймо незбагненну велич Марії. Намагаймося у вірі проникнути у товариство всіх тих небесних духів, щоб ми могли приєднатися до їхніх найрізноманітніших почестей та ніжностей, якими вони обдаровують Марію – шедевр любові та мудрості. (Ефраїм)

Впродовж усього Старого Завіту місія Марії приготовлялась місією святих жінок. На початку була Єва: незважаючи на свій непослух, вона отримала Обітницю про нащадка, який стане переможцем над лукавим, і про те, що вона буде матір’ю усіх живих. Силою цієї Обітниці, Сара народила сина, незважаючи на свій старший вік. Усупереч людським сподіванням, Бог, щоб показати свою вірність даній Обітниці, вибрав те, що вважалось безсильним і слабким: Анну, Матір Самуїла, Девору, Рут, Юдиту, Естеру та багато інших жінок. Марія „займає перше місце між цими покірними і вбогими Господа, котрі з довірою сподіваються і отримують спасіння від Нього. На кінець, через Неї, славетну дочку Сіона, після довгого очікування Обітниці, сповнюється час і встановлюється нова економія спасіння”. (Катехизм Католицької Церкви, п. 489)

МОЛИТВА ПОСВЯТИ О Маріє, я присвячую себе Твоєму дитинству, а в ньому приймаю повен захоплення погляд Небесного Отця та всю Його любов, оту Його чисту любов і віру в маленьку Дівчинку, на котрій спочиває надія всього світу. В Тобі я присвячую себе непорочній любові нашого Отця. В Тобі, Маріє, я присвячую себе надії, що зможу ділитися з іншими дивовижністю майбутнього щастя в сім’ї Бога. О Маріє, я присвячую себе Твоєму дитинству; в ньому знаходжу відвагу, щоб Тебе обійняти, пригорнути до серця і, таким чином, якнайніжніше з’єднатися з Царицею Небес.

АНТИФОН Радуйся, бо через Тебе радість засяє, Радуйся, бо через Тебе прокляття щезне, Радуйся, Адама з упадку піднесення, Радуйся, Євиних сліз осушення. (Акафіст, Ікос 1) ПСАЛОМ 8 Господи, Боже наш, яке предивне твоє Ім’я по всій землі! Ти возніс славу свою вище неба. З уст дітей і немовлят ученив єси хвалу супроти своїх супостатів, Щоб угамувати ворога й бунтаря. Коли на небеса спогляну, твір твоїх пальців, на місяць та на зорі, що створив єси, то що той чоловік, що згадуєш про нього, або людська істота, що про неї дбаєш. Мало чим зменшив єси його від ангелів, славою й честю увінчав його. Поставив його володарем над творами рук твоїх, усе підбив йому під ноги: вівцю й усю скотину, та й ще дикого звіря, птицю небесну й рибу в морі, і все, що морськими стежками ходить. Господи, Боже наш, яке предивне Ім’я твоє по всій землі!

Іспит сумління (моліться цими словами повільно) Мій добрий і милосердний Отче, стою перед Тобою. Я знаю, що Ти мене бачиш й чуєш. Хочу сказати Тобі сьогодні: я вірю, що Ти можеш мене очистити. Святий Духу, покажи мені правду про мене. Просвітли мою пам’ять і моє серце, Мій ангеле-охоронцю, допоможи мені розпізнати мої недоліки. Амінь.

(Тепер пригадайте собі, якими були ваші ранкові постанови, згадайте, що сталося в цей день, які почуття були у вас на серці. Оцініть, чим би були задоволені Марія та Ісус, та подякуйте за це)

Спасибі, Господи, за думки про Тебе, за витривалість у добрі, за сили відкидати спокуси, за добре натхнення, за ...

(Тепер оцініть, чим би не були задоволені Марія та Ісус, перепросіть за гріхи і занедбання)

Милосердний Боже, пробач мені..... Мені шкода .... Я жалію, що…

Прошу Тебе, добрий Отче! Допоможи мені завтра не впасти в спокусу... Допоможи боротися зі своєю провиною... Я хочу бути схожим(ою) на Ісуса та Марію і хочу так, як вони…

Особливо прошу Тебе про чесноти ... (наприклад, смирення, лагідність ...)

Я хочу пізнати Твою святу волю, і дай мені сили її виконати.

Прошу про благодать Святого Духа, благодать віри, надії та любові на завтрашній день.

Ісусе довіряю Тобі! Царице миру, молися за нас!

Молитва посвяти Ісусові через Марію Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення. Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця. О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь. Богородице Діво, Царице миру і примирення, молися за нас і за цілий світ. (3 рази) [audio m4a="http://svetlomariino.com/wp-content/uploads/2020/05/13-den-16-maya.m4a"][/audio]